Databáze Nemovitost profi 

Pomůžeme Vám se správou vašich budov, jak z technického, právního tak i z účetního hlediska. S námi budete mít vždy aktuální smlouvu a nezmeškáte žádnou legislativní novinku z oblasti správy nemovitostí, ať jste BD, SVJ nebo firma.

Více informací

Software Správa bytů a nemovitostí

Jednoduchý software pro sledování nákladů, pasportizaci, revize, předpisy nájemného, zálohy na služby, jejich vyúčtování aj

Více informací
image01

Co všechno získáte s databází nemovitost profi

 • Pravidelný aktualizační servis
 • Více než 2000 garantovaných odborných článků
 • Denně aktualizované právní předpisy týkající se nemovitostí
 • Více než 300 vzorů smluv a formulářů ke stažení
 • Online kalkulátory
 • Bezplatný odpovědní servis
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně Nemovitost profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Nemovitost profi

  On-line knihovna Nemovitost profi je určena vlastníkům, správcům a pronajímatelům nemovitostí, facility manažerům, předsedům bytových družstev a společenství vlastníků jednotek, právníkům nebo developerům. Texty, pro Vás tvoří odborníci z oblasti správy nemovitostí, teoretici i praktici, z ministerstev i firem. Obsah knihovny je denně aktualizován, takže Vám zaručujeme vždy čerstvé informace.

  Nemovitost profi má jednoduché ovládání. Svůj dotaz po zadání do našeptávače snadno upřesníte pomocí inteligentních filtrů. Ty Vám nabídnou pouze ty nejrelevantnější odpovědi.

  Nemovitost profi Vám nabízí možnost rychle vyhledat např. vzor nájemní smlouvy při neočekávaném jednání, můžete se spolehnout na jeho aktuálnost a my Vám pochopitelně garantujeme správnost dokumentu.

  Nemovitost profi Vám také nabízí bezplatný odpovědní servis, který Vám pomůže v případě, že si nebudete jisti.

 • Obsah

  Aktualizujeme vzory smluv, daňové a účetní komentáře, právní stanoviska, technické tipy. Klidné spaní vám zajistí a čas přes den ušetří šikovné prográmky, pohlídáme Vám lhůty revizí a kontrol, předpisy nájemného, hlasování na shromáždění, schůzích či valných hromadách, daňové povinnosti aj.

  Jsme vám k ruce každý den!

  Právní tipy, komentáře zákonů - výklad nejednoznačných paragrafů, judikáty, které má smysl znát, odborné konzultace v ceně služby, v aktuálních vzorech smluv neodkážete na neplatný paragraf či zákon.

  Technická stránka správy nemovitostí – kalkulačky, rozpočty, úspory energií - průkaz energetické náročnosti budovy, tipy inspektorů nemovitostí, teplo a teplá voda, měřidla, rozúčtování.

  Účetnictví a daně související s nemovitostmi - jak se vyhnout nejčastějším chybám v účetnictví či daňovém přiznání?

  Uzavírání smluv - v aktuálních vzorech smluv neodkážete na neplatný paragraf či zákon.

  Bytová družstva a společenství vlastníků - tipy pro založení SVJ a prohlášení vlastníka, členství v BD, převod členských práv, převod bytu do osobního vlastnictví, povinné náležitosti stanov, jejich změny a vzorové stanovy SVJ a BD, rejstříky, zápisy a sankce za opomenutí, hlasování na shromáždění - šikovný nástroj v ceně služby, příspěvky na správu domu, služby spojené s užíváním bytů.

  On-line semináře a webináře na aktuální témata.

  Jednoduché prográmky zatočí s rutinou - Hlasování SVJ automaticky, hlídání lhůt revizí a kontrol, pasporty, předpisy nájemného a rozúčtování služeb, daňový kalendář.

  Vyzkoušejte službu nanečisto anebo si objednejte plnou verzi hned nyní!

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  Narazíte-li na problém, na který v databázi nemáme odpověď? Je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí zadat svůj dotaz a odborné stanovisko získáte do dvou týdnů, v expresním modu do 3 dnů.

  On-line semináře

  Celoživotní vzdělávání hrou!  Nové možnosti pro vás a vaši práci. Úspora času i peněz. Na videa se můžete podívat i později. On-line semináře vede odborník na danou oblast.

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Input:

Váš požadavek:

Vyplňte prosím následující formulář, v brzké době Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání multilicence, testování či zodpovězení Vašeho dotazu:

Multilicence

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Napište Váš dotaz
Vaše údaje